Konfigurator serwerów

Twoje potrzeby


Nasza wiedza eksperckaSerwer idealny

Specjaliści IT do Twojej dyspozycji.

Serwery Dell

Skonfiguruj serwer

Wybierz typ obudowy

Każdego dnia pomagamy przedsiębiorstwom – niezależnie od ich wielkości – zintegrować ich systemy informatyczne, dostarczając sprawdzone rozwiązania z dziedziny IT. Dzielimy się zdobytą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem, oferując kompleksową obsługę związaną z doborem optymalnego rozwiązania. Współpracę opieramy na indywidualnym podejściu do każdego Klienta, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować odpowiedni system IT do potrzeb firmy. Po zdobyciu wszystkich potrzebnych informacji dostarczamy, wdrażamy oraz konfigurujemy wybrane rozwiązanie.

Dodatkowo udostępniamy funkcjonalny konfigurator serwerów, który pozwoli Ci dobrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Serwery Dell pochodzą od czołowego producenta w dziedzinie urządzeń informatycznych oraz rozwiązań technologicznych. Oferujemy zatem najwyższej jakości serwery, które zwiększą wydajność oraz usprawnią pracę w każdej firmie.

Usługi

goldPartner Dell EMC

5

lat doświadczenia

50 000

sprzedanych serwerów

10 000

sprzedanych usług

Dell EMC® – sprzęt komputerowy i serwerowy

Firma Dellds EMC® jest liderem w branży komputerowej dzięki wprowadzaniu nowych standardów i technologii za pośrednictwem grup branżowych i partnerów strategicznych. Nie konkurujemy, a współpracujemy z najlepszymi dostawcami technologii infromatycznych i producentami oryginalnych rozwiązań. Takie partnerstwo pozwala widzieć środowisko komputerowe z wyjątkowej perspektywy. Od czasu pierwszego komputera firmy Dell EMC® w 1986 r. producent kształtuje branżę, wprowadzając bezprecedensowe rozwiązania i najnowsze technologie w domach, małych firmach i dużych przedsiębiorstwach. Dell gromadzi bezpośrednio informacje o wymaganiach użytkowników podczas dziesiątek tysięcy codziennych kontaktów z klientami organizując tematyczne panele dyskusyjne. Utrzymując duże możliwości rozwoju wewnętrznego, rozwija innowacyjność i zapewnia korzyści klientom. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam at porttitor sem.