Dell partner

Serwery od firmy Dell to czołówka światowa zarówno po względem jakości, jak i ceny. Oferta tego producenta dedykowana jest praktycznie do każdego segmentu rynku. Zarówno duże korporacje, jak i małe firmy znajdą serwer, który spełni ich oczekiwania i usprawni ich pracę.

Dell partner – oferta

Jako partner firmy Dell oferujemy wysokiej jakości serwery, które doskonale odnajdują się w każdym środowisku firmowym. W naszej ofercie znajdują się zarówno serwery rack, jak i tower. Dodatkowo oferujemy również macierze Dell oraz dyski SAS, które usprawniają pracę każdego serwera.

Serwery Dell, które rekomendujemy mogą zostać użyte:

  •          W dużych korporacjach
  •          W mniejszych oddziałach dużych firm
  •          W szkołach, na uniwersytetach,
  •          W urzędach miast, skarbowych, sądach oraz innych jednostkach publicznych,
  •          W bankach, firmach rachunkowych i podatkowych.

Do każdych z tych poszczególnych miejsc dedykujemy inny serwer.

Rodzaj serwera Dell a miejsce przeznaczenia

Serwery Dell dostępne są w dwóch wersjach: tower i rack. Różnica pomiędzy jednym a drugim to kwestia obudowy. Oczywiście poszczególne serwery różnią się również parametrami i wydajnością, jednak jest ona obecna również na poziomie innych modeli w tym samym rodzaju obudowy. Różnicą pomiędzy tower, a rack jest właśnie obudowa. Reszta to różnice pomiędzy poszczególnymi modelami.

Serwery tower dedykowane są generalnie do oddziałów firm lub do mniejszych przedsiębiorstw, które nie chcą projektować swojej serwerowni. Posiadając serwer tower jesteśmy w stanie zorganizować przestrzeń do pracy dla wielu pracowników, którzy jednocześnie pracować będą na danych z serwera. Zatem serwery typu tower dedykujemy dla szkół, urzędów, mniejszych firm czy oddziałów.

Serwery typu rack wymagają nieco większych wydatków choćby ze względu na konieczność zakupu szafy serwerowej, w której ten serwer może pracować. Jednak oferują one zazwyczaj większe możliwości obliczeniowe oraz ochronę danych. Dlatego dedykujemy je dla sądów, urzędów skarbowych, dużych firm, korporacji, dużych przedsiębiorstw produkcyjnych czy biur rachunkowych.

Każdy z Państwa, kto zgłosi się do nas otrzyma dopasowany serwer do swoich potrzeb. Posiadanie ich w swojej firmie pozwala na zoptymalizowanie pracy oraz dodatkową ochronne danych. Zapraszamy do kontaktu!

Dell partner gwarancją sukcesu Twojej firmy

Serwery wewnętrzne dla różnego rodzaju instytucji oraz firm są doskonałym rozwiązaniem przyczyniającym się do udoskonalenia ich funkcjonowania. Dbają o bezpieczne i uporządkowane przechowywanie oraz udostępnianie danych, co również ma znaczny wpływ na usprawnienie prosperowania prowadzonej przez nas działalności. Wysokiej jakości sprzęt, w który warto wyposażyć naszą firmę zapewni renomowany i doświadczony Dell partner.

Niezastąpiony w branży IT Dell Partner

Odpowiednia infrastruktura informatyczna firmy – niezależnie czy małej, średniej, czy też dużej – zapewnia nie tylko pomoc w zarządzaniu działalnością, ale dba również o ochronę przechowywanych na dysku danych. Sprzęt musi być prawidłowo dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań firmy, bowiem wtedy jego możliwości zostają maksymalnie wykorzystane. Dell partner to firma, której celem jest zapewnienie łatwiejszego dostępu do technicznych rozwiązań wszelkim instytucjom oraz indywidulanym użytkownikom z całego świata. Marka jest jednym z największych producentów serwerów x86 w Stanach Zjednoczonych oraz czołowym dostawcą systemów pamięci masowej.

Możliwości, jakie za sprawą serwerów oferuje Dell Partner

Zadaniem serwerów jest przede wszystkim przechowywanie oraz udostępnianie danych na rzecz użytkowników sieci lokalnych, zewnętrznych lub chmurowych. Dzięki temu swobodna wymiana plików odbywa się bez ryzyka utraty lub wycieku poufnych, takich jak dane osobowe klientów, faktury, potwierdzenia, czy też pozostałe dokumenty. Z tych właśnie powodów serwery musi charakteryzować zarówno wysoka wydajność, jak i funkcjonalność. Ważne jest również, by umożliwiały sprawny i szybki dostęp do przechowywanych plików, a także zapewniały uporządkowaną i spójną pracę.

Dell partner gwarantuje pełne zadowolenie wśród klientów i użytkowników oferowanych usług, zapewniając profesjonalną pomoc techniczną oraz wsparcie w kwestii doradztwa. Marka oferuje wiele nowoczesnych modeli serwerów, które sprawdzą się w każdego rodzaju firmie potrzebującej dobrego zaplecza informatycznego. W przypadku niewielkiej firmy, której nie planujemy w najbliższym czasie powiększać, doskonałym rozwiązaniem będzie serwer w obudowie Tower. Jest to urządzenie wolnostojące, które możemy umieścić niemal w każdym miejscu. Serwer Rack dostosowany został do zagospodarowania w szafach serwerowych w większych firmach. Charakteryzuje go również możliwość rozbudowy o kolejne nośniki, co jest niezwykle korzystną opcją przy rozbudowie firmy.

Dell Partner – niezastąpiona pomoc dla firm i gwarancja najlepszej jakości

Jesteśmy firmą, która na pierwszym miejscu stawia sobie indywidualne podejście do klienta. Nasze bogate doświadczenie pozwoliło nam poznać specyfikę różnych firm, dzięki czemu jesteśmy w stanie dla każdej z nich dobrać jak najlepsze, optymalne rozwiązania. Stale podnosimy swoją poprzeczkę, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nowe wyzwania pomagają nam w nieustannym doskonaleniu oraz osiąganiu coraz lepszych rezultatów. Dysponujemy zespołem najlepszych specjalistów, a nasza oferta jest nieprzerwalnie poszerzana. Najwyższą jakość oferowanych usług pomogły nam osiągnąć współprace z takimi producentami, jak Dell partner.