Super serwer

Dostarczamy wyłącznie serwery najwyższej jakości, pochodzące od czołowego producenta tego typu sprzętu. Marka Dell pozostawia w tyle konkurencję, oferując urządzenia wykorzystujące najnowsze technologie oraz innowacyjne rozwiązania. Niezależnie od charakteru prowadzonej działalności bądź branży, serwery tworzone przez Dell doskonale sprawdzą się w każdej firmie.

Serwery o budowie tower oraz rack

Super serwer powinien być obowiązkowym elementem każdego przedsiębiorstwa, któremu zależy na zwiększeniu wydajności wykonywanej pracy. Ogromna różnorodność serwerów Dell sprawia, że każdy podmiot znajdzie urządzenie maksymalnie dopasowane do swoich potrzeb i preferencji. Dostarczamy serwery o budowie tower oraz rack, które bez problemu odnajdą się w wymagających środowiskach. Modele różnią się między sobą obudową oraz możliwością umieszczenia. Serwer rack dedykowany jest specjalnym szafom serwerowym, natomiast tower umieszczony może być również poza nimi. Urządzenie polecamy połączyć z innym wyposażeniem – macierzami Dell oraz dyskami SAS. Ich zastosowanie znacznie usprawni pracę serwerów, przynosząc dodatkowe korzyści firmie.

W jakich miejscach sprawdzi się super serwer?

Poszczególne modele charakteryzują się posiadanymi właściwościami oraz parametrami – każde z nich charakteryzuje jednak ogromna wydajność oraz doskonałe zabezpieczenie danych. Super serwer znajdzie zastosowanie w dużych firmach, mniejszych jej oddziałach, szkołach, uniwersytetach, urzędach miast, urzędach skarbowych, prokuraturach, sądach, bankach, firmach rachunkowych bądź podatkowych. Niezależnie od charakteru działalności, gwarantujemy dostarczenie urządzenia z segmentu premium.

Małe oraz średnie firmy zdecydować się mogą na serwer typu tower. Nie jest konieczne umieszczenie go w serwerowni, którą nie zawsze dany podmiot dysponuje. Mimo to urządzenie zapewnia dostęp do dużej ilości danych, które mogą być jednocześnie wykorzystywane przez wielu pracowników. Podmioty, które wymagają większych możliwości obliczeniowych i ochrony danych, zaopatrzyć powinny się w serwer o budowie rack. Wymaga on jednak umieszczenia w profesjonalnej szafie serwerowej. Dedykowany jest zatem dużym firmom, które każdego dnia pracują na ogromnej ilości danych.