Macierz dyskowa cena

Macierz dyskowa stanowi doskonałe uzupełnienie serwera. Wiele firm nie zdaje sobie sprawy, jak ważną rolę odgrywa sprzęt tego typu. Niezależnie od liczby posiadanych serwerów w firmie, warto zainwestować w dodatkowy element, który pozwoli na maksymalne wykorzystanie potencjału urządzeń tego typu.

Jako czołowy producent sprzętu technologicznego, marka Dell oferuje macierze dyskowe, które są kompatybilne z innymi urządzeniami dostępnymi na rynku. Niezależnie od charakteru prowadzonej działalności, macierze sprawdzą się w każdym sektorze.

Czym jest macierz dyskowa?

Macierz dyskowa składa się z kilkudziesięciu dysków twardych bądź dysków SSD. Ich połączenie znacznie zwiększa dotychczasowe możliwości serwerów. Gromadzone dane są maksymalnie zabezpieczone, nie istnieje zatem obawa nieoczekiwanego wykradnięcia poufnych informacji. Macierz zwiększa prędkość odczytu, dostępu oraz zapisu danych. Dodatkowo pozwala na zwielokrotnienie parametrów pracy, bezpośrednio przyczyniając się do wzrostu wydajności serwera. Niewątpliwym atutem jest możliwość tworzenia kopii zapasowych na wiele sposobów – m.in. backupy czy snapshoty.

Macierze dyskowe doskonale poradzą sobie w każdych warunkach. Bez problemu wykorzystywane mogą być w najbardziej wymagających środowiskach, które potrzebują sprzętu niezawodnego i bezawaryjnego. Dedykowane są korporacjom, prokuraturom, sądom, urzędom, szkołom, uniwersytetom oraz innego typu instytucjom publicznym.

Macierz dyskowa cena a otrzymane korzyści

Wbrew pozorom macierz dyskowa cena nie jest wygórowana, bowiem korzyści, jakie otrzyma firma, decydująca się na zainwestowanie w sprzęt marki Dell, znacznie przeważać będą poniesiony koszt. Podmioty wymagające nieustannego dostępu do danych oraz bezpiecznego nimi zarządzania, powinny rozważyć wyposażenie posiadanego sprzętu w macierze dyskowe. Częste tworzenie backupów danych w żaden sposób nie będzie powodować przeciążenia lokalnej sieci czy serwerów.

Oferujemy wysokiej jakości macierze dyskowe, które stanowią rozszerzenie proponowanych przez nas serwerów. Szeroki wachlarz urządzeń powoli na dobranie idealnego sprzętu dla każdej branży.