Chmura hybrydowa VMware Cloud Foundation na platformie VxRail
Chmura hybrydowa VMware Cloud Foundation na platformie VxRail

Poznaj nową, lepszą chmurę hybrydową

Ciągłe zmiany w otaczającej nas rzeczywistości, wpływają również na świat technologii. Pragniemy, aby wszystko było bardziej spójne oraz zintegrowane. Dzięki chmurze hybrydowej i rozwiązaniom, jakie ona oferuje, staje się to możliwe. Chcąc sprostać stawianym wymaganiom i pomóc w modernizacji systemów IT, przedstawiamy nową, ulepszoną chmurę hybrydową – VMware Cloud Foundation (VCF) na platformie VxRail. 

Dzięki współpracy firmy Dell Technologies oraz VMware, stworzone wspólnie rozwiązanie – VMware Cloud Foundation na platformie VxRail – w szybki oraz łatwy sposób pozwoli uruchomić chmurę hybrydową, która posiadać będzie jeden spójny system obsługi użytkowników – bez względu na to, czy wykonują oni pracę w obrębie środowiska prywatnego, publicznego lub brzegowego. VxRail jest to dotychczas jedyny system infrastruktury hiperkonwergentnej tak mocno kompatybilny z VMware Foundation. Wspólnie zaprojektowane rozwiązanie, usprawni wszelkie przeprowadzane operacje i zwiększy wydajność

Korzyści płynące z zastosowania chmury hybrydowej:

  • Brak chaosu – jedna, spójna, zautomatyzowana platforma z infrastrukturą, która zapewnia szybkie operacje.
  • Znacznie szybsza realizacja wszelkich usług – za pomocą zintegrowanego i zharmonizowanego systemu chmury hybrydowej.
  • Jego użytkowanie w sposób kompleksowy oraz zautomatyzowany zarządza całym cyklem infrastruktury chmury hybrydowej.
  • Wdrażanie nowego rozwiązania wraz ze spójną infrastrukturą nie stanowi żadnego problemu – jest proste oraz szybkie. Obejmuje środowisko prywatne, publiczne oraz brzegowe.
  • Klient natychmiastowo korzystać może z najnowszych aktualizacji zsynchronizowanych z systemem VMware – dzięki oprogramowaniu chmurowemu.
  • Infrastruktura Kubernetes w prosty oraz bezpośredni sposób również wdrażana jest automatycznie.

Szybko, łatwo oraz sprawnie

Dzięki integracji systemowej, przeprowadzane dotychczas operacje staną się jeszcze łatwiejsze i bardziej zautomatyzowane. Infrastruktura hiperkonwergentna oraz oprogramowanie chmurowe VMware tworzą wspólną chmurę hybrydową, co natomiast powoduje, że jej zarządzanie jest znacznie sprawniejsze. Zwiększa się wydajność operacyjna, a zautomatyzowany oraz kompletny system zmniejsza ryzyko jakichkolwiek problemów operacyjnych. 

  • Innowacje oraz nowoczesny system. Zastosowane w chmurze hybrydowej VMware Cloud Foundation na platformie VxRail oprogramowania, dają znacznie więcej możliwości, niż było to dotychczas możliwe. Użytkownicy teraz z niej korzystający mogą czerpać wiele korzyści z innowacyjnych rozwiązań. W przyszłości natomiast, gdy możliwości chmury zostaną poszerzone, będą oni mieli szybszy do nich dostęp.
  • Zautomatyzowany zarządzanie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, duża część czasu zostaje zaoszczędzona – zwiększona zostaje zatem wydajność.
  • Płynna migracja danych. Bezproblemowa ścieżka wszelkich, przepływających danych np. w obrębie chmury publicznej.

Platforma infrastruktury chmurowej VMware Cloud Foundation na VxRail umożliwia przeprowadzanie spójnych oraz płynnych operacji. Użytkownicy z niej korzystający mają dostęp do najnowszych rozwiązań, które w środowisku IT odgrywają ogromną rolę. Technologia daje duże możliwości, a im jest bardziej skoncentrowana na innowacyjnych rozwiązaniach, tym wszystkie przeprowadzane dotychczas procesy stają się łatwiejsze oraz wydajniejsze. 

Dzięki pracy na jednym panelu, użytkownicy posiadają pełny oraz jednolity obraz, co do wdrażania i zarządzania danymi w infrastrukturze chmury hybrydowej. Dane są chronione, dzięki czemu zachowana jest zasada bezpieczeństwa. Firmy korzystające z VMware Cloud Foundation na platformie VxRail mają pełną nad nimi kontrolę. Zautomatyzowane zarządzanie umożliwia szybką oraz bezpieczną aktualizację, zatem przejście z dotychczasowego stanu w stan nowy jest płynne oraz bezproblemowe. Decydując się na stworzone wspólnie rozwiązanie przez firmę Dell Technologies oraz VMware, użytkownik ma pewność korzystania z wydajnego oraz ulepszonego systemu opartego na chmurze hybrydowej. Daje on znacznie więcej możliwości oraz korzyści, niż dotychczasowe rozwiązania w tej dziedzinie.  

Mogą Ci się spodobać

01.06.2020

Women in Technology – dlaczego warto pracować w różnorodnym zespole?

Czytaj więcej

01.06.2020

Klaster VxRail – zaledwie dwa węzły potrzebne są do jego uruchomienia

Czytaj więcej

01.06.2020

Jeden kabel na stanowisku pracy?

Czytaj więcej

01.06.2020

Chmura hybrydowa VMware Cloud Foundation na platformie VxRail

Czytaj więcej
Koniecznie przeczytaj
01.06.2020 Jeden kabel na stanowisku pracy?
Niezależnie od branży, w jakiej na co dzień pracujemy, biurko wraz ze znajdującymi się na nim urządzeniami – w tym wszelkimi kablami...
Czytaj więcej
04.02.2019 Jaki wybrać serwer do biura rachunkowego?
Biuro rachunkowe to miejsce, w którym każdego dnia przetwarza się tysiące danych. Co więcej – najczęściej są to tzw. dane wrażliw...
Czytaj więcej
04.02.2019 Serwer do firmy – na co zwrócić uwagę?
Wybór odpowiedniego serwera do firmy – niezależnie w jakiej branży ona funkcjonuje – zawsze jest ważną decyzją, która rzutować b...
Czytaj więcej