Dell R640 to wyjątkowo wydajny serwer o ogromnych możliwościach, który usprawni pracę średnich i dużych firm. Ten serwer typu Rack o wysokości 1U doskonale odnajdzie się w największych serwerowniach. 

Dell R640 ekstremalnie wydajny  

Bardzo wydajny i niezwykle skalowalny serwer Dell R640 posiada ogromne możliwości rozbudowy, dedykowany dla najbardziej wymagających środowisk – dużych serwerowni. Równocześnie gwarantuje maksymalne wykorzystanie przestrzeni w szafie serwerowej. 

Ten ekstremalnie wydajny serwer zawiera całą gamę nowoczesnych rozwiązań oraz wysoce wydajnych parametrów, które sprawiają, że jest pewną inwestycją na lata. Dedykowany dla sektora średnich i dużych firm, usprawni pracę każdej wymagającej instytucji, zapewni szybki dostęp do danych oraz ochroni je.

Serwer Dell R640 zawiera procesor serii Intel Xeon SP (Scalable Processors), który jest jednym z najlepszych dostępnych dla serwerów, wraz z pamięcią RAM taktowaną zegarem 2667MHz. W R640 istnieje możliwość zastosowania dwóch takich procesorów, co daje nam do 56 rdzeni obliczeniowych oraz 24 modułów pamięci operacyjnej, która zawiera 12 modułów nieulotnej pamięci NVDIMM. Najnowszy kontroler H740P, który posiada 8GB pamięci podręcznej umożliwia zbudowanie szybkiej i zabezpieczonej przestrzeni dyskowej, która wspomagana jest (opcjonalnie) modułem rozruchowym z 1 lub 2 dyskami M.2 z 240 lub 480GB pojemności. 

W serwerze Dell R640 mamy również kontroler iDRAC9, który umożliwia wygodne zdalne zarządzanie nim z każdego miejsca z dostępem do internetu. Te wszystkie wyjątkowo wydajne parametry sprawiają, że Dell R640  o wysokości 1U do szafy serwerowej jest idealnym rozwiązaniem dla środowisk (instytucji, firm), które wymagają maksymalnej ciągłości pracy serwera oraz niezawodności. 

Środowisko średnich i dużych firm znalazło rozwiązanie ekonomiczne i jakościowe – Dell R640

Serwer Dell R640 dedykowany jest dla firm i instytucji z obszaru średnich i dużych przedsiębiorstw. Bez względu na wielkość posiadanych serwerowni czy centrów danych R640 doskonale nadaje się do pracy z wysokimi wymaganiami oraz długim czasem pracy bez przerwy. 

Wybierz typ serwera i rozpocznij konfigurację:

Serwer Dell R640

Serwer Dell R640 dedykowany jest nie tylko firmom, ale wszelkim środowiskom IT, których praca opiera się na przepływie dużych ilości danych, bowiem urządzenie zapewnia dużą wydajność obliczeniową. Maksymalne bezpieczeństwo działania umożliwia wykorzystanie serwera w instytucjach publicznych, które gromadzą dane poufne – np. sądy, prokuratury, urzędy czy szpitale. Niskie zużycie energii oraz zastosowane w urządzeniu inteligentne rozwiązania znacznie zwiększają jego atrakcyjność. Niezawodne działanie zapewnia ciągłość pracy, wszelkie czynności są zatem wykonywane w znacznie szybszym tempie. Skrócony czas pracy wiąże się bezpośrednio ze zwiększeniem zysków przedsiębiorstwa. Pracownicy realizują poszczególne zadania bez obaw o spowolnienie.

Elastyczna obsługa urządzenia oraz wbudowane funkcje to dodatkowe atuty serwera Dell R640. Aplikacje działają w sposób wydajny i bezproblemowy. Marka Dell dba o wykorzystywanie w swoich urządzeniach najnowszych technologii i nowoczesnych rozwiązań, dzięki czemu firmy otrzymują sprzęt najwyższej jakości.

Możliwość skonfigurowania serwera Dell R640 pozwala na dopasowanie urządzenia do potrzeb i preferencji podmiotu, który chce je wykorzystać. Bez problemu zatem dobrane mogą zostać wymagane parametry oraz cechy w odniesieniu do rodzaju bądź charakteru firmy.