Serwer Dell T440 dzięki wydajnym parametrom, powiadamianiu o awarii oraz możliwości zainstalowania w szafie serwerowej jest doskonałym wyjściem dla firm, które cechuje ciągły rozwój. Sprawdź, czy sprawdzi się w Twojej firmie. 

Jakie innowacyjne rozwiązania zostały zastosowane w Dell T440?

Najnowszy serwer 14 generacji Dell T440 w obudowie Tower, który sprawdzi się zarówno jako wolnostojący, jak i do szafy serwerowej dzięki szynom umożliwiającym montaż. Procesory Inter Xeon SP dają gwarancje zwiększonej wydajności obliczeniowej wraz z pamięcią do 512GB RAM w maksymalnej konfiguracji. Dodatkowo Dell T440 posiada kontroler do zdalnego zarządzania serwerem – iDRAC9, który pozwala na zdalną obsługę oraz kontrolę cyklu życia. Bardzo ciekawym wyjściem okazało się zastosowanie przez firmę Dell powiadomień o awarii wysyłanych na adres e mail wraz z przechwytywaniem ekranu ostatniego błędu. To rozwiązanie w T440, który często jest wykorzystywany jako serwer do oddziału większej firmy zarządzanej centralnie, daje możliwość szybkiego wykrycia awarii i naprawy błędu. Istnieje również możliwość rozbudowy serwera, oprócz wspomnianej wyżej opcji umieszczenia go w szafie serwerowej, można rozbudować go o kolejne nośniki odpowiednio do zapotrzebowania na przestrzeń. Serwer posiada 8 zatok na dyski 3.5” lub 16 zatok na dyski 2.5”.

Wybierz typ serwera i rozpocznij konfigurację:

Gdzie sprawdzi się serwer Dell T440

Dzięki cichej pracy oraz obudowie, która nie zajmie dużo miejsca, serwer można umieścić zarówno w małym biurze, jak i dużej serwerowni. Serwery typu Tower dedykowane są dla oddziałów większych firm, które są zarządzanie centralnie. Jak i dla firm małych, średnich oraz rozwijających się. Wysokie parametry oraz duża wydajność wraz z bezpieczeństwem zagwarantowanym doskonałą marką dają pewność ochrony danych. Szybki dostęp do nich i wydajna praca to zasługa procesora oraz szeregu rozwiązań technologicznych firmy Dell. Dodatkowo Dell T440 posiada możliwość zainstalowana go w szafie serwerowej dzięki szynom, co jest doskonałym rozwiązaniem dla rozwijających się firm, które w przyszłości mogą posiadać duże serwerownie.