Serwer Dell T340 w obudowie Tower, zwiększający wydajność pracy rozwijającej firmy oraz zapewniający bezpieczeństwo jej danych. Przeczytaj i sprawdź, dlaczego warto wybrać T340 od firmy Dell. 

Dell T340 niezawodny jednoprocesorowy serwer typu Tower

Bezpieczny i skalowalny serwer jednoprocesorowy od firmy Dell to doskonała opcja dla firmy, która dopiero się rozwija. Dzięki zastosowaniu procesorów Intel Xeon E-2100, Dell T340 daje gwarancje zwiększenia wydajności nawet o 50%. Ponad to istnieje możliwość instalacji nawet 8 dysków SAS, SATA, SSD lub NLSAS. Dysk SATA połączony z kontrolerem sprzętowym PERC, który posiada do 2GB pamięci cache zapewni bezpieczeństwo wraz ze sprawnym i szybkim dostępem do danych dla całej firmy. Dobrym rozwiązaniem jest również zastosowanie przez firmę Dell zapasowych komponentów do najważniejszych części serwera – co sprawia, że otrzymujemy gwarancje ciągłości pracy urządzenia. Bezpieczeństwo energetyczne serwera to zadanie trzech zasilaczy: jeden o mocy 350 watów lub dwóch o mocy 495 watów. 

Wybierz typ serwera i rozpocznij konfigurację:

Dla kogo przeznaczony jest Dell T340

Idealny dla działalności, która rozpoczyna i szybko rozwija swoją działalność. Serwer Dell T340 daje większą wydajność, dużą ilość dysków, które można instalować oraz bezpieczeństwo. Ponad to dzięki kontrolerowi PERC serwer daje szybki dostęp do danych znajdujących się na nim. Firmy, które w głównej mierze celować będą w bezpieczeństwo danych oraz szybki dostęp do nich będą zadowolone z wyboru Dell T340

Zatem jeżeli prowadzisz firmę, która się rozwija, celujesz w szybki dostęp dodanych oraz ich bezpieczeństwo – Dell T340 jest serwerem dla Ciebie. 

Dlaczego serwer jest ważny przy prowadzeniu działalności?

Posiadanie własnego serwera daje pewność bezpieczeństwa danych firmy. Wybór zaś odpowiedniego jest trudny, ponieważ nie każdy z nas zna się na wszystkich dziedzinach życia. Warto zatem zaufać rekomendacjom profesjonalistów, którzy o serwerach wiedzą wszystko. Firma Dell ma doskonałą opinie wśród specjalistów, zarówno jakość urządzeń jak i rozwiązania zastosowane w nich cieszą się opinią niezawodnych. Wsparcie techniczne jakie otrzymujemy od tego producenta jest zawsze jednym z największych plusów decyzji o zakupie serwerów Dell. Ponad to stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry – co jest wizytówką producenta z Teksasu.