Średnie i duże firmy oto doskonały serwer Dell R640 – specjalnie dla Was!

Dell R640 ekstremalnie wydajny  

Dell R640 to wyjątkowo wydajny serwer o ogromnych możliwościach, który usprawni pracę średnich i dużych firm. Ten serwer typu Rack o wysokości 1U doskonale odnajdzie się w największych serwerowniach. 

Bardzo wydajny i niezwykle skalowalny serwer Dell R640 posiada ogromne możliwości rozbudowy, dedykowany dla najbardziej wymagających środowisk – dużych serwerowni. Równocześnie gwarantuje maksymalne wykorzystanie przestrzeni w szafie serwerowej. 

Ten ekstremalnie wydajny serwer zawiera całą gamę nowoczesnych rozwiązań oraz wysoce wydajnych parametrów, które sprawiają, że jest pewną inwestycją na lata. Dedykowany dla sektora średnich i dużych firm, usprawni pracę każdej wymagającej instytucji, zapewni szybki dostęp do danych oraz ochroni je.

Serwer Dell R640 zawiera procesor serii Intel Xeon SP (Scalable Processors), który jest jednym z najlepszych dostępnych dla serwerów, wraz z pamięcią RAM taktowaną zegarem 2667MHz. W R640 istnieje możliwość zastosowania dwóch takich procesorów, co daje nam do 56 rdzeni obliczeniowych oraz 24 modułów pamięci operacyjnej, która zawiera 12 modułów nieulotnej pamięci NVDIMM. Najnowszy kontroler H740P, który posiada 8GB pamięci podręcznej umożliwia zbudowanie szybkiej i zabezpieczonej przestrzeni dyskowej, która wspomagana jest (opcjonalnie) modułem rozruchowym z 1 lub 2 dyskami M.2 z 240 lub 480GB pojemności. 

W serwerze Dell R640 mamy również kontroler iDRAC9, który umożliwia wygodne zdalne zarządzanie nim z każdego miejsca z dostępem do internetu. Te wszystkie wyjątkowo wydajne parametry sprawiają, że Dell R640  o wysokości 1U do szafy serwerowej jest idealnym rozwiązaniem dla środowisk (instytucji, firm), które wymagają maksymalnej ciągłości pracy serwera oraz niezawodności. 

Środowisko średnich i dużych firm znalazło rozwiązanie ekonomiczne i jakościowe – Dell R640

Serwer Dell R640 dedykowany jest dla firm i instytucji z obszaru średnich i dużych przedsiębiorstw. Bez względu na wielkość posiadanych serwerowni czy centrów danych R640 doskonale nadaje się do pracy z wysokimi wymaganiami oraz długim czasem pracy bez przerwy. Przydatne linki